Встановлення надмогильних пам’ятників

Для встановлення надмогильних пам’ятників власного виробництва ми використовуємо лише сучасні матеріали і технології. Армований фундамент відливається і відстоюється на виробництві, що дозволяє повністю перевірити його якість, міцність та відповідність стандартам.

Під фундамент ми заливаємо бетонні опори (сваї). Така схема знайшла широке застосування у будівництві, особливо в умовах слабкого ґрунту. Бетонні опори передають навантаження від фундаменту надмогильного пам’ятника нижнім шарам ґрунту, а також за рахунок бічного тертя поверхні сваї до ущільненого ґрунту.

Прибувши на місце встановлення монтажна бригада проводить розмітку площі, яку охопить фундамент. Потім, по кутах, заливаються бетонні сваї. Якщо місце захоронення, де встановлюється пам’ятник, налічує менше п’яти років виникає необхідність додаткового посилення фундаменту шляхом збільшення площі опори фундаменту, тоді встановлюються додаткові балки, під які також заливаються сваї. Глибина отвору 80 см, що більше ніж глибина промерзання грунту у Львівській області.

Встановлення надмогильних пам'ятників
Встановлення надмогильного пам'ятника

Наступною дією є встановлення армованого фундаменту. Він опирається не тільки на землю, а також на бетонні опори, які запобігають просіданню надмогильного пам’ятника.

Встановлення гранітного пам'ятника
Встановлення гранітних пам'ятників

Після встановлення фундаменту, закріплюются модульні частини з яких складається пам’ятник. Ми використовуємо сучасні матеріали, які витримують вплив зовнішнього середовища на деталі пам’ятника. Сукупність цих факторів дозволяє давати гарантію 3 роки на встановлення надмогильного пам’ятника і 10 років на руйнування деталей пам’ятника.

Процес встановлення гранітного пам’ятника

Визначення місця монтажу

Демонтаж старого пам’ятника

Підготовка місця для монтажу

Розмітка площі під фундамент

Буріння отворів для свай

Глибина отвору не менше 80 см.

Підготовка отворів до бетонування

Заливання бетонних свай

Вирівнювання поверхні бетонних свай

Підготовка до встановлення фундаменту

Монтаж армованого фундаменту

Вирівнювання фундаменту

Встановлення бортів пам’ятника

Нанесення монтажного розчину

Встановлення несучої кришки (товщина не менше 5 см.)

Монтаж правої декоративної кришки

Монтаж лівої декоративної кришки

Встановлення тумби із стелою

Нанесення силікону

Завершення встановлення гранітного пам’ятника

У випадку встановлення ексклюзивного пам’ятника виконаного на індивідуальне замовлення за ескізом замовника інсує необхідність заливати фундамент на місці монтажу. У цьому разі армовані конструкції закладаються безпосередньо під час заливання форми бетонним розчином. При цьому бетонні сваї також присутні.