Главная » Ексклюзивні пам’ятники

Ексклюзивні пам’ятники Львів

Ексклюзивні пам’ятники – це високохудожні вироби із дорогих видів граніту, виконані на індивідуальне замовлення. Елітним пам’ятникам притаманний ряд особливостей, а саме:

  1. Використовуються дорогі види граніту. Як правило, до них відносять граніти Лезниківського, Токівського, Маславського, Осниківського та Добринського родовищ.
  2. Розміри ексклюзивного пам’ятника з граніту обмежуються лише ландшафтними умовами його встановлення. Однак, варто зауважити, що лише досвідчений майстер у змозі правильно розрахувати пропорції деталей такого пам’ятника. Ми готові Вам у цьому допомогти.
  3. Зовнішній вигляд елітних пам’ятників з граніту залежить лише від Ваших уподобань та фантазії. Ми допоможемо втілити у камені усі Ваші творчі задуми.
  4. Естетична привабливість виробу залежить від складності декоративного різьблення деталей елітного пам’ятника та прямо впливає на його ціну. Якщо Ви не обмежені кошторисом, наші майстри виконають роботи будь-якої складності.

Подаруйте неповторний надгробок рідним! А ми Вам у цьому допоможемо. “Granit i Marmyr” виготовляє та встановлює ексклюзивні пам’ятники у Львові та області!

Фото ексклюзивних пам’ятників з граніту одинарних

ексклюзивні пам'ятники з граніту

Модель № 1Л31

ексклюзивні пам'ятники з граніту

Модель № 1Л12

ексклюзивні пам'ятники з граніту

Модель № 1Мр2

ексклюзивні пам'ятники з граніту

Модель № 1Т4

ексклюзивний пам'ятник з граніту

Модель № 1Мр7

ексклюзивний пам'ятник з граніту

Модель № 1К1

ексклюзивний пам'ятник з граніту

Модель № 1М7

Ексклюзивні пам'ятники з граніту

Модель № 1М9

УСІ ОДИНАРНІ ЕКСКЛЮЗИВНІ ПАМ’ЯТНИКИ
ЦІНА

Фото ексклюзивних пам’ятників з граніту подвійних

Ексклюзивні пам'ятники подвійні

Модель № 2Г3

ексклюзивні пам'ятники з граніту

Модель № 2Л12

ексклюзивні пам'ятники з граніту

Модель № 2Л13

Ексклюзивні пам'ятники подвійні

Модель № 2Т14

ексклюзивні пам'ятники з граніту

Модель № 2Т2

ексклюзивні пам'ятники з граніту

Модель № 2Л9

ексклюзивні пам'ятники з граніту

Модель № 2Л1

ексклюзивні пам'ятники з граніту

Модель № 2Л10

УСІ ЕКСКЛЮЗИВНІ ПАМ’ЯТНИКИ ПОДВІЙНІ
ЦІНА

Комплекс робіт із виготовлення та встановлення елітних пам’ятників

Як правильно обирати ексклюзивні пам’ятники з граніту?

У сучасних умовах важко визначитись, де купити ексклюзивні пам’ятники у Львові чи будь-якому іншому місті. Безліч пропозицій від виробників, посередників. Як зробити оптимальний вибір? Ми Вам допоможемо! Ознайомтесь із ключовими етапами вибору елітного пам’ятника і обирайте без зайвих зусиль.

  1. Верхня кришка (квітник): відкритий чи закритий. Кожен варіант має свої переваги. У випадку відкритої кришки (відкритий квітник) можна прикрасити елітний пам’ятник декоративними насадженнями (трава, квіти, кущі). Якщо Ви не впевнені, що рослини доглядатимуть, доцільно обирати пам’ятник закритого типу. Окрім того, ціна гранітного пам’ятника із закритим квітником є нижчою.
  2. Кількість складових частин квітника. Дешевший варіант – суцільна плата, дорожчий – комбінація кількох фігурно різьблених плит. У випадку комбінації плит передбачена можливість поєднання граніту різних кольорів та відтінків, що надаватиме ексклюзивному пам’ятнику більшої естетичної привабливості.
  3. Вид граніту. Вам достатньо визначитись із кольором граніту та орієнтовною вартістю пам’ятника з граніту, а наш менеджер допоможе обрати родовище, камінь якого відповідає заданим параметрам. Особливо красивими є пам’ятники індивідуального дизайну, які поєднують деталі із граніту двох кольорів. Саме такими були поховальні комплекси вельмож минулих епох.
  4. Стела. Лише давши відповідь на попередні запитання, Ви зможете правильно обрати стелу, дизайн якої підкреслюватиме красу ексклюзивного пам’ятника. У наших каталогах представлені стели різних форм та розмірів у широкому діапазоні цін. Вам залишається лише обрати, або принести своє фото стели (намалювати).
  5. Художнє оформлення елітного пам’ятника: зображень та поминальних написів, латунних хрестів, квітів, скульптур. Доцільно обрати вазу та лампадку, із широким асортиментом яких Вас ознайомлять наші менеджери.
  6. Підборта чи бруківка? Ви можете замовити підборта із граніту, або викладення бруківки навколо пам’ятника. Однак слід пам’ятати: підборта є елементом пам’ятника, надійно змонтовані разом із ним. Вони унеможливлюють проростання трави біля основи надгробку. Бруківка ж викладається додатково і у щілинах з часом проростає трава, затікає вода, що несе негативний вплив на фундамент.