Главная » Гранітні пам’ятники

Гранітні пам’ятники Львів

Гранітні пам’ятники володіють рядом переваг, які відрізняють їх від надгробків, виготовлених з інших матеріалів, а саме:

 1. Гранітні пам’ятники відомі своєю красою та вишуканістю. Граніту, як природному каменю, притаманна велика кількість кольорів та відтінків, у залежності від його кристалічної будови. Такого різноманіття текстур неможливо досягти, використовуючи штучні матеріали. А поєднання каменю різних родовищ дозволяє отримати неповторні композиції.
 2. Пам’ятники з граніту  стійкі до механічних та хімічних пошкоджень, температурних коливань, морозу та вологості. Їх важко подряпати, розбити. Руйнування гранітного каменю під дією атмосферних явищ відбувається десятиліттями, оскільки його водопроникність є незначною. Тому пам’ять про Ваших рідних залишиться на віки.
 3. Гранітні памятники стійкі до вигорання та втрати кольору під дією сонячного проміння. Зміни зовнішнього вигляду відбуваються настільки повільно, що Ви їх не помічаєте.
 4. Памятники з граніту не потребують постійного догляду. Вам не потрібно їх постійно чистити, лакувати. Достатньо вологої ганчірки і він знову як новий.

Фото одинарних гранітних пам’ятників

Гранітні пам'ятники

Модель № 1Г21

Гранітні пам'ятники

Модель № 1Г41

Гранітні пам'ятники

Модель № 1Г26

Гранітні пам'ятники

Модель № 1Г20

Гранітний пам'ятник

Модель № 1Г23

Гранітний пам'ятник

Модель № 1Г18

Гранітний пам'ятник

Модель № 1Г25

Гранітний пам'ятник

Модель № 1Г7

ЦІНИ на одинарні гранітні пам’ятники

Фото подвійних гранітних пам’ятників

гранітний пам'ятник подвійний

Модель № 2Г32

гранітний пам'ятник подвійний

Модель № 2Г33

гранітний пам'ятник подвійний

Модель № 2Г34

гранітний пам'ятник подвійний

Модель № 2Г35

гранітний пам'ятник подвійний

Модель № 2Г31

гранітний пам'ятник подвійний

Модель № 2Г36

гранітний пам'ятник подвійний

Модель № 2Г37

гранітний пам'ятник подвійний

Модель № 2Г38

ЦІНИ на подвійні гранітні пам’ятники

Якою повинна бути товщина гранітних плит?

Якщо розглядати верхні кришки гранітного памятника, то основне навантаження припадає на несучу кришку. Вона повинна витримувати вагу стели з тумбою (близько 150 кг.) навіть при сильному вітрі. Саме тому:

 • Мінімальна товщина несучої кришки – 5 см.
 • Оптимальна товщина несучої кришки – 6 см.

Більше “секретів” правильного вибору памятника читайте тут

Розпродаж пам’ятників 2020 р!
Акційні ціни

Комплекс робіт із виготовлення та встановлення гранітних пам’ятників

Гранітні пам’ятники, змонтовані “своїми руками”

Пропозиція для клієнтів – «майстрів на всі руки». Ви давно хотіли замовити гранітний пам’ятник у виробника і встановити його самостійно“Granit i Marmyr” відтепер надає Вам таку можливість! Завітайте до одного з наших офісів, оформіть замовлення, детально перегляньте технологію встановлення пам’ятників і ми самі доставимо Вам памятник у межах Західної України. Доставка у Львівській області лише 1 грн./км. Вартість доставки до населених пунктів сусідніх областей визначить менеджер з продажу. Чекаємо на Ваш дзвінок!

Якщо Ви від нас далеко (Київ, Дніпропетровськ, Одеса), але зробили правильний вибір і хочете купити гранітний памятник саме у нас – нема проблем. Доставляємо готовий виріб у будь-яку область, у будь-який населений пункт.

 1. Оберіть модель надгробного пам’ятника з граніту на сайті і оформіть замовлення. Менеджер на протязі одного робочого дня зв’яжеться з Вами для уточнення даних.
 2. Після оформлення замовлення ми надсилаємо Вам договір для ознайомлення та підписання. Підписаний договір разом із фотографіями та даними померлого пересилаєте на зворотну адресу. Вказані дії можна виконати за посередництвом рекомендованих листів або (з метою пришвидшення обміну повідомленнями) по e-mail.
 3. Наступним кроком Ви здійснюєте передоплату (50 % вартості гранітного памятника) у відділенні будь-якого банку за вказаними реквізитами.
 4. Ми надсилаємо Вам ескіз пам’ятника з граніту для затвердження. Ви обираєте один із запропонованих варіантів. Після цього, замовлення передається майстрам із обробки граніту.
 5. Готове замовлення ми відсилаємо обраним Вами оператором експрес-доставки (Нова пошта, Delivery, Ін Тайм). Ви здійснюєте оплату після отримання вантажу.

Гранітні пам’ятники – правила догляду та експлуатації

Усім відомо, що граніт «вічний камінь», але гранітний пам’ятник постійно перебуває під дією природно-кліматичних умов. З роками він втрачає свій первісний вигляд. Цього можна уникнути. Пропонуємо кілька простих порад.

 1. Миття. Час до часу мийте усі поверхні гранітного памятника, очищаючи його від бруду та пилу. З цією метою доцільно використовувати м’яке мило для каменю. Його можна придбати у господарському магазині. Такий засіб, крім очищення, зберігає колір граніту.
 2. Якщо Вам необхідно зробити глибоку чистку для видалення залишків раніше використаних захисних засобів (воску, мастики) придбайте універсальний засіб для очищення каменю. Зверніть увагу: слід обирати універсальний очищувач, який підходить для обробки саме граніту.
 3. Обробка гранітного пам’ятника захисними засобами. Ці товари, як правило, можна придбати у вигляді спеціальної рідини. Рідина для захисту каменю просочується глибоко у його структуру, захищає від води та забруднень, а також підсилює колір. Зверніть увагу: обирайте засіб, який підходить для полірованих поверхонь! Коли нанесена рідина повністю висохне можна переходити до наступного етапу.
 4. Надання блиску. З цією метою доцільно використати віск, мастику. Рівномірно нанесіть засіб на поверхню і дайте йому підсохнути. Ретельно натріть м’якою ганчіркою, що не залишає ворсу. Зверніть увагу: не використовуйте абразивні засоби. Вони містять дрібні часточки, що можуть пошкодити і подряпати камінь. Не застосовуйте лаки для надання блиску гранітним памятникам, оскільки з часом лак потріскає і відшарується.

Як часто слід обробляти поверхню гранітних пам’ятників захисними засобами? Зазвичай повторну обробку слід проводити кожні 3 – 4 роки, але це залежить від умов експлуатації виробу. Поділимось з Вами секретом: налийте на помиту суху поверхню граніту кілька крапель води. Вода «збігається» як на жирній поверхні? Отже час повторної обробки памятника з граніту ще не настав.

Сподіваємось, що ця інформація була Вам корисною. Нехай гранітний пам’ятник який Ви купили залишається у первозданному вигляді назавжди!