Главная » Вироби з граніту

Вироби з граніту

Вироби з граніту відрізняються вишуканістю та естетичною привабливістю. Граніт, завдяки широкій гамі текстур, кольорів та відтінків органічно поєднується з іншими матеріалами та підходить до усіх стилів в оформлення інтер’єрів та екстер’єрів. Виробам з граніту притаманні функціональні характеристики, які надають їм перевагу порівняно з виробами із інших природніх та полімерних матеріалів.

До них відносять: стійкість до подряпин, бруду, дії прямих сонячних променів, температурних коливань.

Ми пропонуємо широкий асортимент виробів з граніту, окрім гранітних пам’ятників, а саме:

Перелічені вироби можуть бути виготовлені із граніту різних кольорів та відтінків, залежно від родовища видобутку каменю.

Ціна виробу з граніту залежить від обраного Вами каменю, а також складності робіт з його обробки. На камінь можна наносити фаски різної складності, надавати йому різної форми. Наші майстри виконують усі види робіт з обробки граніту на Ваше замовлення. Окрім стандартних, виготовляємо вироби за ескізами покупців.

Кваліфіковані менеджери завжди готові проконсультувати Вас або допомогти зробити вдалий вибір. Купити вироби з граніту Ви можете зателефонувавши, або відвідавши будь-який з наших офісів. Ви будете приємно здивовані помірними цінами та високою якістю наших виробів. Також ми якісно виконуємо монтажні роботи у вказаному місці.

Вироби з граніту – гранітні підвіконня

Вироби з граніту
Вироби з граніту

Підвіконня, як елемент віконної конструкції, додає їй довершеного вигляду, естетичної завершеності та виконує декоративні функції. Зазвичай, підвіконня виготовляють із штучного та натурального каменю, пластику, дерева. Кожен матеріал володіє як перевагами, так і недоліками. Але за функціональними характеристиками гранітним підвіконням, безперечно, немає рівних.

До основних переваг підвіконь з граніту відносять:

 • Стійкість до подряпин та бруду (на відміну від пластикових).
 • Стійкість до дії прямих сонячних променів (не вицвітають).
 • Не підлягають температурній деформації (на відміну від пластикових).
 • Не розсихаються (на відміну від дерев’яних, які потребують регулярного лакування або фарбування).
 • Широка гама кольорів та текстур. Дозволяє втілити усі Ваші дизайнерські задуми.

Єдиною вимогою при догляді за гранітними підвіконнями є оберігання їх від падіння важких та гострих предметів. Також пропонуємо Вашій увазі гранітні підвіконня, торці яких оброблені нанесенням фасок різних форм. Вартість наших виробів залежить від обраного матеріалу та складності робіт. Наші консультанти допоможуть Вам зробити правильний вибір.

Вироби з граніту – гранітні стільниці

Натуральний граніт органічно вписується у будь-якій оселі: як на кухні, так і у Вашій вітальні.

Серед особливостей використання гранітних стільниць можна зазначити:

 • Широкий асортимент кольору і товщини натурального граніту у стільниці індивідуального дизайну.
 • Висока стійкість стільниць, виготовлених з натурального граніту, до механічних пошкоджень, вигорання, зміни кольору.
 • Дуже легко підтримувати чистоту гранітної стільниці, що пов’язано з її рівною, глянцевою поверхнею (схожою до дзеркала). Достатньо лише протерти вологою серветкою.
 • Стільниці, виготовлені з натурального граніту, можуть бути як округлої, так і прямокутної, квадратної форми, а також будь-якої форми за бажанням замовника.
Вироби з граніту

Гранітні стільниці, виготовлені у Львові нашими майстрами, зможуть стати невід’ємними частинами Вашої оселі чи офісу і забезпечать затишок та незрівнянну атмосферу.

Зателефонуйте або відвідайте будь-який з наших офісів і Ви будете приємно здивовані шириною асортименту.

Вироби з граніту – гранітні лавки

Вироби з граніту
Вироби з граніту
Вироби з граніту
Вироби з граніту
Гранітна лавка
Гранітна лавка
Гранітна лавка
Гранітна лавка

Відвідуючи рідних на кладовищі, люди зазвичай бажають провести трохи часу у тиші та роздумах. Тому, для зручності, поряд із надмогильними пам’ятниками встановлюють лавки. Лавки можуть бути виготовлені із різних матеріалів, але найчастіше їх роблять із дерева. Дерев’яним лавкам притаманні суттєві недоліки: вони розсихаються на сонці, потребують регулярного фарбування чи лакування, ламаються, руйнуються від вологи та перепаду температур. Усі ці недоліки можна легко усунути встановивши лавку із граніту.

Гранітна лавка характеризується міцністю, стійкістю до перепаду температур та вологи, не потребує фарбування та лакування, не розсихається, витримує велику вагу. Лавки з граніту – це довговічні та неповторні своєю красою та вишуканістю вироби.

Пропонуємо гранітні лавки різних кольорів та у різних цінових категоріях; стандартні або виконані за Вашим ескізом. Наші працівники допоможуть Вам зробити вдалий вибір та якісно проведуть монтажні роботи на місці. Незалежно від обраної Вами моделі, якість наших виробів залишається незмінною.

Барні стійки з граніту

Барні стійки з граніту дуже часто можна зустріти у закладах відпочинку, а також у приватних помешканнях. Таке широке розповсюдження гранітних барних стійок зумовлено суттєвими перевагами граніту, у порівнянні з іншими матеріалами.

 • На відміну від деревини, не розсихається, стійкий до вологи.
 • На відміну від полімерів, не піддається температурній деформації.
 • На відміну від скла на порядок міцніший, стійкий до подряпин.

Не менш важливим фактором є легкість та простота у догляді за гранітними поверхнями, що з огляду на функціональне призначення барних стійок є суттєвою перевагою. Пропонуємо широкий вибір барних стійок з граніту різних форм та розмірів. Ви можете обрати круглу, овальну або прямокутну стійку, оздоблену фігурними фасками або без них. Окрім стандартних виробів, наші майстри виконають індивідуальну гранітну стійку за Вашим ескізом. У нас Ви можете купити гранітні барні стійки різних кольорів у залежності від родовища видобутку каменю.

Гранітні сходи

Гранітні сходи
Гранітні сходи

Ми постійно користуємось сходами: внутрішніми між поверхами чи зовнішніми на фасадах будівель. Будь-які сходи, як функціональний елемент декору, повинні бути надійними. Зважаючи на міцність, витривалість і стійкість до стирання та коливань температури, граніт ідеально підходить для виробництва сходів як внутрішніх, так і зовнішніх. Окрім того, сходам з граніту притаманний чудовий естетичний вигляд. Граніт органічно поєднується із будь-яким будівельним матеріалом, підкреслюючи дизайнерські рішення. Гранітним сходам властива різноманітність кольорів та фактур. Зокрема, найбільш розповсюдженими є шліфовані гранітні сходи, оскільки незначна нерівність їхньої поверхні запобігає ковзанню. Поліровані гранітні сходи, які мають дзеркальну поверхню, потребують додаткового встановлення пластин проти ковзання.

У нас Ви можете купити гранітні сходи різних кольорів та способів обробки. Лише зв’язавшись із нашими консультантами, Ви зможете підібрати потрібний виріб за помірними цінами.

Стійки ресепшн з граніту

Скласти позитивне перше враження від офісу, готелю чи іншої установи допоможе ексклюзивна стійка ресепшн з граніту, зроблена на Ваше замовлення. Наші кваліфіковані менеджери та дизайнери допоможуть Вам підібрати колір та фактуру каменю, яка найбільше відповідатиме дизайну приміщення. Ресепшн-стійки з граніту можуть бути не лише гарними, а й функціональними, даючи можливість компактно розмістити офісну техніку та канцелярське приладдя адміністратора.

Ціна такого виробу залежить від обраного каменю та складності робіт з його обробки та декорування.

Мийки з граніту

Бажаєте внести цікаві нюанси в інтер’єр Вашої кухні чи ванної кімнати? Тоді гранітні мийки саме для Вас. Граніту притаманна не лише естетична краса та вишуканість, які прикрасять Ваш інтер’єр, а й позитивні функціональні характеристики. Для виготовлення мийок необхідно обирати матеріал стійкий до вологи та механічних пошкоджень, міцний. Усім цим вимогам відповідає граніт. Більше того, його легко чистити та доглядати – Вам достатньо лише вологої ганчірки. Ви можете купити у нас окрему, вмонтовану або пристінну гранітну мийку різного кольору та розміру.